VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: taksa doganore

Me apo pa taksë, bizneset hezitojnë t’i kthehen tregut të Serbisë

By | February 12, 2020

Kurti e Osmani paralajmërojnë zëvendësimin e taksës me reciprocitet

By | February 5, 2020

Haradinaj i reagon Mogherinit për dialogun dhe taksën

By | March 13, 2019

Haradinaj: Sa të jem unë kryeministër, taksa nuk hiqet

By | February 18, 2019

Shfuqizimi i taksës paralelisht me marrëveshjen për njohje nga Serbia

By | January 15, 2019

General Motors paralajmëron administratën Trump për taksën doganore

By | June 30, 2018

Kosovë: Zbatimi i MSA ul me 10 milionë euro të hyrat doganore mujore

By | August 20, 2016