VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: vendosja e taksës

Me apo pa taksë, bizneset hezitojnë t’i kthehen tregut të Serbisë

By | February 12, 2020

Taksa pritet të shndërrohet në reciprocitet

By | October 12, 2019

Ekspertët ndërkombëtarë: Në Berlin do të synohet rifillimi i dialogut, duke lënë anash bisedimet për kufijtë

By | April 27, 2019

Prodhimet nga Kosova dhe Shqipëria po zëvendësojnë importet nga Serbia

By | February 12, 2019

Krasniqi: S’kemi frikë nga zgjedhjet, Ramushi fiton më së shumti nga rrëzimi i Qeverisë

By | January 31, 2019

Haradinaj: Në ditët dhe javët në vazhdim – gjithçka është e mundur

By | January 31, 2019

Kosova dhe Bosnja nisin negociata për taksën, Sarajeva pret heqjen e saj

By | January 17, 2019

Kosovë – Rritet importi i markave ndërkombëtare nga Maqedonia dhe Shqipëria

By | January 10, 2019

Përplasjet ‘testuese’ të BE-së dhe Qeverisë së Kosovës

By | December 19, 2018