VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Prizren

Tragjike në Prizren, qytetari humb jetën gjatë fluturimit me parashutë

By | September 8, 2019

Çavushoglu flet për procesin e dialogut: Në këtë kuadër në fillim vjen mbrojtja e integritetit të Kosovës dhe të stabilitetit të saj

By | October 20, 2018

Gjergj Kastriotin- Skënderbeun në Prizren do ta vendosin shqiptarët – Nga Nue Oroshi

By | October 8, 2018

“Trojet e Arbrit”: T’ia rikthejmë Prizrenit Shqiptarizmën e Humbur

By | September 28, 2018

Në Prizren, marshim për Srebrenicën

By | July 11, 2018

Rama sot drekë me Thaçin në Prizren

By | October 25, 2016

Tërmet edhe në Kosovë, epiqendra në Shkup

By | September 11, 2016

Haxhi Avdyli, kryetari i Degës së LDK-së në Prizren dënon dhunën ndaj Donika Gërvallës

By | May 22, 2016

Me ngritjen e flamurit të Turqisë hapet konsullata në Prizren

By | April 23, 2016

Statistikë osmane e vitit 1908: Tuzi me 100% shqiptarë, në Prizren asnjë turk!

By | August 14, 2015

Prizreni epiqendër e botës së filmit dokumentar – “Those Who Feel the Fire Burning” hap DokuFestin 2015

By | August 9, 2015