VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: mbështetje

HOROSKOPI E MËRKURË 11 SHTATOR 2019

By | September 11, 2019

HOROSKOPI I JAVËS 7-13 JANAR 2019

By | January 7, 2019

DEKLARATË- VATRA DHE RRËNJËT SHQIPTARE MBËSHTETJE STUDENTËVE

By | December 13, 2018

Reagon dhe Bashkimi Europian: Ne mbështesim miratimin e paketës ligjore për reformën në drejtësi

By | June 8, 2016

Haxhi Avdyli, kryetari i Degës së LDK-së në Prizren dënon dhunën ndaj Donika Gërvallës

By | May 22, 2016

Rusia mbështet Serbinë në “zgjidhjen e statusit të Kosovës”

By | April 1, 2016

Reforma ne Drejtesi – Shqiptaret e Amerikes mbeshtesin qendrimet e ambasadorit Lu

By | January 14, 2016