VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Goran Rakiq

Rakiqi: Lista Srpska do qeveri të re, nuk do zgjedhje të reja

By | April 22, 2020

Lista Serbe kundërshton deklaratat e presidentit Thaçi për Mitrovicën

By | January 23, 2019

Ende asnjë datë për hapjen e urës në Mitrovicë

By | January 7, 2019

Jep dorëheqje kryetari i Mitrovicës Veriore për shkak të taksës

By | November 27, 2018

Pro-serbët në Mal të Zi mbledhin nënshkrime për të anuluar njohjen e Kosovës

By | September 3, 2018

Haradinaj pret në takim krerët e Listës Serbe

By | July 12, 2018

Lista Serbe paralajmëron largimin nga Qeveria e Kosovës

By | March 26, 2018

Lista Serbe merr mbështetjen e partisë së Putinit

By | September 14, 2017

Gjuriq dhe Rakiq, nesër në Moskë

By | September 13, 2017

Punimet te ura në veri të Mitrovicës nën mbikëqyrjen e Qeverisë

By | February 7, 2017

Rakiq: Të martën e ndërtojmë strukturën e re të fortë betonike në zonën e këmbësorëve

By | February 5, 2017

Mitrovicë – hiqet muri i përkohshëm, fillon ndërtimi i murit tjetër

By | February 5, 2017

Muri zëvendësohet nga një tjetër strukturë mbrojtëse në zonën e këmbësorëve

By | February 4, 2017

Është arritur marrëveshja për çështjen e murit në Mitrovicë, por nuk dihet si do të veprohet

By | February 4, 2017

Analistët: Muri definon të ardhmen e veriut

By | January 17, 2017

Rakiq-Veselit: Askush të mos provojë ta rrënojë me forcë murin në Mitrovicë

By | January 16, 2017

Rakiq: Politikanët shqiptarë kanë ditur për ndërtimin e murit te ura e Ibrit

By | December 8, 2016

Kufiri administrativ, sherr për dy komunat e Mitrovicës

By | October 24, 2015

Rakiq e Bahtiri: Heqim ‘Parkun e Paqes’, hapim Urën e Ibrit

By | October 18, 2015

Lista Serbe e Kosovës – në delegacionin e Serbisë në Bruksel

By | July 10, 2015