VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: politikan

Këndi i humorit: Një doktor, një inxhinier dhe një politikan po debatonin

By | March 19, 2019

Këndi i humorit: Ishte pragu i zgjedhjeve dhe një politikan po shkonte rrugës i menduar

By | February 25, 2019

Më 10 janar 1920 u vra Sali Nivica, publicist, patriot, politikan e shkrimtar shqiptar

By | January 10, 2019

Vuk Drashkovic: Serbia duhet ta pranojë dokumentin e Ahtisarit

By | July 6, 2017

Më 3 maj 1469 lindi Niccolò Machiavelli, politikan, diplomat, filozof, historian dhe poet nga Firenca

By | May 3, 2017

TRASHËGIMIA E MIQËSISË SË MILAN SHUFLAJIT MES KROATËVE DHE SHQIPTARËVE – Nga JELICA KRISTO

By | February 19, 2017

Këndi i humorit: Vdiq një politikan dhe vajti ne botën tjetër, i doli para engjelli e i tha:

By | October 31, 2016

Sot i mbush 80 vjet Silvio Berlusconi, politikan dhe miliarder italian, personalitet botëror

By | September 29, 2016

Tri analogji për zgjedhjet – Nga Përparim Hysi

By | September 17, 2016

Joe Biden bën që të heshtë e gjithë salla me reagimin e tij emocional

By | September 2, 2016

Trumpi zgjedh Mike Pencen kandidat për nënpresident

By | July 15, 2016

48 vjet më parë lindi Ramush Haradinaj, politikan shqiptar, komandant e luftëtar i shquar për lirinë e Kosovës

By | July 3, 2016