VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ferr

Aforizma nga Dante Alighieri (Dante Aligieri, 1265 – 1321)

By | September 13, 2019

Këndi i humorit: Vdiq një politikan dhe vajti ne botën tjetër, i doli para engjelli e i tha:

By | October 31, 2016

PREJ TERRIT NË TERR – Poezi nga Gjin Gjonpali

By | October 25, 2016

IMAGJINOJ – Poezi nga JOHN LENNON – Shqipëroi: ELIDA BUÇPAPAJ

By | July 23, 2015