VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Policia e Shtetit

Kavaja në protestë: Ja kë mban Antiterrori nën vëzhgim

By | May 4, 2017

Tahiri: Raportin e drogës e sajoi gazeta e Kokëdhimës

By | October 2, 2016

Grabitja në Rinas – policia bën identikitet e autorëve

By | July 4, 2016

Thellohet skandali i policisë private: Në Rinas futet edhe tritol!

By | July 2, 2016

Saimir Tahiri: Gjyqtari Arjan Aliaj i ka marrë lekë edhe babait tim

By | June 15, 2016

Dokumentet: Pajisja e famshme e ‘përgjimit’ me firmën e Nishanit

By | May 17, 2016

Debatet në PS – Ndreu dhe Braçe ankohen për Manjanin: Na thumbon

By | May 17, 2016

Policia sekuestrime parash të Rezart Taçit dhe kontrolle në 16 banka

By | May 16, 2016

Prokuroria heton policinë rreth superpajisjes së paligjshme të përgjimit – ja si hyri ajo në Shqipëri

By | May 15, 2016

Noka, Ristani, Pollo e Dogjani në Prokurori për armën e Strazimirit

By | May 11, 2016

Tropojë, gjenden eshtrat e një mashkulli dhe një femre në një zonë pyjesh

By | April 17, 2016

Artan Hoxha: Një ministri ia vodhën kasafortën, vjedhja nuk u denoncua

By | April 7, 2016

Itali-Shqipëri: Banda e prostitucionit, zbardhen emrat e shqiptarëve të arrestuar (fotot)

By | January 26, 2016

Birn: Policia pa staf dhe hard-disqe; hetimet kundër krimit të organizuar në rrezik –

By | December 9, 2015

Politika e Re, Drejtësia e re Penale dhe Policia e Shtetit Nga Romeo Gurakuqi

By | November 7, 2015

Shqipëri – anembanë lulëzon stina e kanabisit

By | August 7, 2015

VAZHDON PJESËMARRJA E ULËT NË VOTIME DHE TË NJËJTAT PROBLEME

By | June 21, 2015