VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Sahit Dollapi

LIVE/Orë pas ore – Protesta e shtatë e opozitës. Sahit Dollapi në krye të tubimit, një muaj pas përplasjes me policinë

By | June 2, 2019

U dhunua në protestë, operohet Sahit Dollapi

By | May 14, 2019

Çfarë iu tha policëve drejtuesi i FNSH kur arrestuan Sahit Dollapin? Ish-deputeti zbulon detaje

By | May 14, 2019

Flasin mjekët – U dhunua në protestë, Dollapi mund t’i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale

By | May 13, 2019

Dhuna ndaj Sahit Dollapit, Rama: I mirëkuptoj ata punonjës policie

By | May 12, 2019

“Ka pësuar dëmtime në pjesën e shpatullës”, Basha viziton në spital Sahit Dollapin

By | May 12, 2019

U dhunua dhe u arrestua nga policia, sot lihet i lirë Sahit Dollapi

By | May 12, 2019

Zgjidhet sekretariati i Partisë Demokratike

By | January 19, 2019