VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: protesta e nesërme

Basha flet për deklaratat e Ambasadave: Nuk kërkoj të jenë palë, të mbrojnë vlerat demokratike. Protesta do jetë historike

By | March 15, 2019

Një mijë policë për protestën e nesërme, gazetarët këshillohen të marrin maska kundragaz

By | February 20, 2019

Donika Kadaj-Bujupi: Nesër protesta historike, të gjithë në shesh

By | August 31, 2016

Opozita: Protestën e shtymë për shkak të provokimeve dhe sulmeve policore

By | March 25, 2016

Mediat serbe: protestë e dhunshme ditën e Pavarësisë së Kosovës

By | February 16, 2016

Kosovë: Opozita iu bën thirrje qytetarëve për protestë masive

By | January 8, 2016