VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: spiunë

(Video) Zbulohen 3 ish-spiunët e Sigurimit në kupolën e Policisë

By | August 16, 2019

SPIUNIA – Poezi nga GUILAUME APOLLINAIRE – Shqipëroi ELIDA BUҪPAPAJ

By | July 16, 2018

EKSPERTJA POLITIKE GJERMANE – SHQIPËRIA KA ENDE PLOT SPIUNË NË KRYE TË POLITIKËS DHE TË SHTETIT

By | December 26, 2016

Dnevnik: Shqiptarët të tretët si bashkëpunëtorë të UDB-së

By | August 19, 2016

Gjenerali serb: Ja pse e vramë Adem Jasharin. Shqiparët, spiunë që shiten për pak para

By | January 16, 2016