VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Përroi i Çeku

Investigimi – Zbulohet urdhri sekret i Haki Çakos për shkatërrimin e përgjimeve dhe prishjen e hetimeve për kanabisin. Çfarë u gjet te ‘Përroi i Çekut’

By | July 7, 2019