VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ahmet Prençi

Ahmet PRENÇI për dëshmorin e Policisë së Shtetit Azem Meshi

By | September 19, 2019

Prençi denoncon me emra: Kriminelët mblodhën vota për Ramën

By | August 22, 2019

POETI AHMET PRENÇI NDEROHET ME ÇMIMIN “ESAD MEKULI”

By | August 8, 2019

Intervista – Ish drejtori i Policisë Prençi: Familjet kriminale lidhje me pushtetin, ja pse Policia është e demotivuar

By | October 4, 2017

Intervista – Ahmet Prençi: Basha, favorit për fitoren e kreut të PD-së. Shteti dhe krimi u bënë bashkë në zgjedhje

By | July 8, 2017

Intervista: Ish-drejtori i Policisë: Ju tregoj pse u vra miku im Artan Cuku. Absurd mosreagimi i Ramës

By | April 11, 2017

Kabllogrami i ambasadës së SHBA më 2009: Si Agron Kuliçaj ndihmoi Dritan Dajtin, e tha kryepolici Burgaj

By | September 28, 2016