VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Bruno Vespa

Lettera Aperta al Signor Bruno Vespa Ismet Mehmeti

By | April 9, 2019

Vespa me Sgarbin ngjajne si personazhet e grupeve Marxiste Leniniste! Nga Zana Litos

By | March 7, 2019

Rama në Itali, Lubonja: Anomali shqiptare, Vespa bëri skandal (video)

By | March 7, 2019

Ma che schifo fa tek Porta a Porta dhe me Vittorio Sgarbin! Nga Elida Buçpapaj

By | March 7, 2019

Rama dhe Basha përplasen në studion e RAI. Kreu i PD: U blenë votat, Kryeministri: Ata duan Juventusin pa Ronaldon

By | March 6, 2019

Tek Bruno Vespa: Djali i Totto Rinos “vret” për herë të dytë italianët

By | April 7, 2016