VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: transparente

“Loja e shahut në nivelin II”, Meta krahason Ramën me Enver Hoxhën

By | November 5, 2018

Pyetën një burrë të mençur, një ditë: -“Çfarë është gruaja?”

By | February 6, 2018

HOROSKOPI E SHTUNË 21 TETOR 2017

By | October 21, 2017

Klaudia Pepa reagon pas kritikave ku e quajti Albin ‘vëlla’, shikoni çfarë poston

By | September 22, 2017

Ambasada amerikane shpreh shqetësim për ankesat ndaj ligjit të vetingut

By | June 12, 2017

Nuk dihet se kush i financon partitë politike dhe si shpenzohen paratë

By | May 14, 2017

Delawie: Korrupsioni minon besimin ndaj qeverisë

By | March 30, 2017

Reagon AAK: LDK-në e presidentit Rugova e kanë kapur disa banditë të vegjël

By | March 20, 2016