VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: qytetarët shqiptarë

“Me këtë klasë politike jeni të pashpresë”- Presidenti Meta: Shqiptarë, merrni në dorë fatin tuaj!

By | November 25, 2019

Ormeni: Deri tani 400 pasgoditje, nuk mund të parashikojmë a do të ketë tërmet tjetër më të madh

By | September 23, 2019

Italia njeh patentat shqiptare, eliminohen testet teorike e praktike

By | August 15, 2019

Komiteti Shqiptar i Helsinkit i ashpër me politikën: “Zgjedhorja” dështoi, uluni në dialog

By | August 12, 2019

Meta bën thirrje për qetësi: Respektoni vendimet e gjithësecilit

By | June 29, 2019

Fotot: Protestuesit e diasporës kërkojnë largimin e Ramës, bashkohen edhe banorët e “Astirit”

By | December 28, 2018

“Me studentët”- Të rinj shqiptarë në Botë solidarizohen me protestën (video)

By | December 15, 2018

LDSHM është kundër çdo marrëveshjeje që bëhet për të ardhmen e IRJM pa zgjidhjen e statusit shtetformues të shqiptarëve

By | August 11, 2018

Mali i Zi zgjedh sot presidentin, shqiptarët mbështesin Gjukanoviçin

By | April 15, 2018

Hahn mbështeti Ramën, Kukani mbështet Hahnin

By | May 12, 2017

4 orë leje për protestën e opozitës, 1 mijë policë në terren, frikë nga provokimet dhe goditjet me gurë

By | February 17, 2017

Maqedoni: Ligji për gjuhën shqipe nuk zbatohet në institucionet shtetërore

By | December 27, 2015