VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: grupi i deputetëve

Cili ishte grupi i deputetëve të opozitës shfarosur prej diktaturës

By | October 11, 2017

Torturat barbare dhe gjyqi i manipuluar kundër deputetëve !

By | October 11, 2017

Vjosa Osmani: Do ta bllokojmë Thaçin për president, kemi kundërkandidat (video)

By | July 10, 2015