VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Blushi

Fenomeni “Kryemadhi”, pro dhe kundra – Nga Sulejman Mato

By | December 21, 2017

Rama ik nga interpelanca, Blushi: Nxirreni, se shkoi të fshijë hundët

By | December 22, 2016

Rrëfimi i ish-deputetit të PS: Biseda me Nanon kur Rama donte kreun e partisë më 2004

By | March 5, 2016