VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: forcat e rendit

Kërcënohet me jetë Kryetari i KQZ-së dhe familja e tij. Merret në mbrojtje nga Garda dhe Policia

By | July 5, 2019

LIVE/ Tensionohet situata në Shkodër, protestuesit përplasjen me FNSH, përdorët spraj lotsjellës

By | June 20, 2019

LIVE- Tensionohet situata, protestuesit hedhin molotov drejt Kryeministrisë. Çahet rrethimi i hekurit (FOTOT-VIDEOT)

By | May 11, 2019

Protesta e opozitës, Ruçi thotë se e anulon seancën e parlamentit

By | February 20, 2019

Protesta e opozitës dihet vetëm kur fillon

By | May 24, 2018

Alarm për bombë në Bernë

By | March 2, 2018

Goditje të shumta ndaj kultivimit të bimëve narkotike, por pak arrestime (video)

By | August 26, 2015