VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: qeveria britanike

Thellohen përplasjet diplomatike mes SHBA-së dhe Britanisë së Madhe

By | July 9, 2019

Britania mund t’ia lejojë Huaweit ndërtimin e rrjetit 5G

By | April 24, 2019

Britania shpreh zhgënjim pas vendimit të Gjykatës Skoceze për Artikullin 50

By | September 21, 2018

Khan bën thirrje për referendumin e dytë për marrëveshjen e Brexit-it

By | September 16, 2018

Britania kundërshton ndryshimin e kufijve

By | August 9, 2018

Futja e parave të paligjshme ruse në Britani

By | May 22, 2018

Dokumenti sekret – Rusia ka në shënjestër Britaninë, ja 20 qytetet objekt bombardimi

By | April 16, 2018

Brexit mund t’i kushtojë Britanisë 40 miliardë euro

By | August 6, 2017

Britania mbështet SHBA-të për operacionin ushtarak në Siri

By | April 7, 2017

Britania e rrit numrin e të punësuarve në sektorin e zbulimit

By | November 16, 2015