VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Sadiq Khan

Khan bën thirrje për referendumin e dytë për marrëveshjen e Brexit-it

By | September 16, 2018

FOTOT – Nga përballja me protestat te ecja përdore me Mayn, si u prit Trumpi në Britani

By | July 13, 2018

Trump: Plani për Brexit “mund ta vrasë” marrëveshjen tregtare me SHBA-në

By | July 13, 2018

Khan: Protestat kundër Trumpit duhet të jenë “paqësore”

By | July 12, 2018

Kryetari i Londrës kërkon që të anulohet vizita e Trumpit

By | November 30, 2017

Kryetari i Londrës: Vizita e Trumpit në Britani duhet të anulohet

By | June 6, 2017

Sadiq Khan: Vendimi i Trumpit i turpshëm dhe mizor

By | January 29, 2017

Joshua dhe Klitschko para 90 000 shikuesve në Wembley

By | January 27, 2017

Trump: Cameroni e Khani më fyen – nuk ua harroj

By | May 16, 2016

Trumpi e përjashton nga rregulli myslimanin Khan

By | May 10, 2016

Portret: Kryetari i ri karizmatik i Londrës

By | May 8, 2016

Kryebashkiaku i ri i Londrës, mik i shqiptarëve – Përshëndetjet shqip dhe fotot me flamurin kuqezi

By | May 7, 2016

Laburisti Sadiq Khan mund të bëhet kryebashkiaku i parë mysliman i Londrës

By | May 5, 2016