VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Granit Xhaka

Xhaka i shpëton largimit nga Arsenali, falë trajnerit të ri i cili e adhuron shqiptarin

By | December 26, 2019

Arsenal, Aubameyang zgjidhet kapiten në vend të Xhakës

By | November 6, 2019

“F*ck off”, Granit Xhaka nuk përmbahet. Tifozët e Arsenal e fërshëllejnë, kapiteni hedh fanelën

By | October 28, 2019

Më 27 shtator 1992 lindi futbollisti shqiptar Granit Xhaka, kapiteni i përfaqësues zvicerane

By | September 27, 2019

Granit Xhaka e konfirmon se do ta shikojë nga stadiumi lojën Angli-Kosovë

By | June 15, 2019

Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij në pritje të një bebeje

By | May 20, 2019

Shënoi supergol, Grani Xhaka: Xhakaboom është rikthyer

By | September 15, 2018

Zvicra mund 6-0 Islandën, kapiten Granit Xhaka

By | September 8, 2018

Stephane Henchoz: “Lojtarët shqiptarë, janë problemi i skuadrës përfaqësueses së Zvicrës”

By | September 3, 2018

Festoi golin me shqiponjë, Mustafi rrezikon të dënohet

By | September 2, 2018

Arsenali gradon zëvendëskapiten Granit Xhakën

By | August 11, 2018

Granit Xhaka i zhgënjyer nga deklarata e Alex Miescherit

By | July 8, 2018

Pse është e ndaluar të festohet me simbolin e shqiponjës?

By | July 7, 2018

(Video) Politikani zviceran Christoph Blocher bën shqiponjën dhe flet për Xhakën e Shaqirin: Nuk vranë askënd

By | July 1, 2018

RUSIA DHE SERBIA HUMBËN LUFTËN KUNDËR KATËR FUTBOLLISTËVE SHQIPTARË – Nga Frank Shkreli

By | June 26, 2018

Alex Frei, Rekordmeni i Zvicrës: Jam krenar për Xhakën dhe Shaqirin

By | June 26, 2018

FIFA gjobiti futbollistët shqiptarë të Zvicrës dhe kapitenin Lichsteiner

By | June 25, 2018

Presidenti i lojtarëve profesionistë në Zvicër: Procedurë qesharake nga FIFA, festuan me të drejtë

By | June 25, 2018

Pas lojës Zvicër-Serbi, Haradinaj hesht, Vuçiç shpërthen – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | June 25, 2018

Gazeta zvicerane në mbrojtje të Xhakës e Shaqirit: Na dërgoni foto me simbolin e shqiponjës

By | June 24, 2018

FIFA hapi procedim disiplinor ndaj Xhakës dhe Shaqirit, reagon federata zvicerane

By | June 24, 2018

FIFA heton veprimet e futbollistëve shqiptarë të Zvicrës

By | June 24, 2018

Golat e shqiptarëve ndaj Serbisë, prestigjiozja New York Times: Ndeshje e ngjyrosur me histori dhe politikë

By | June 23, 2018