VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: incidente

Zgjedhjet e 6 nëntorit dhe skenarët e pritshëm

By | November 1, 2018

Francë, 2 të vdekur gjatë festimeve pas fitores së Botërorit

By | July 16, 2018

Mbahet protesta e opozitës në Tiranë, përplasje mes policisë dhe protestuesve

By | May 26, 2018

SHBA akuzon Kinën: U ka drejtuar lazerë pilotëve amerikanë

By | May 4, 2018

Një i plagosur në incidentin në veri të Mitrovicës

By | April 18, 2017

Edhe sonte maqedonasit në Shkup po protestojnë kundër shqiptarëve (Video)

By | March 2, 2017

PJESËMARRJE E ULËT NË VOTIME, PARREGULLSI DHE INCIDENTE

By | June 21, 2015