VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: golashënuesi

Rooney do të luajë ndeshjen e fundit për Anglinë

By | November 4, 2018

Ronaldo transferohet në Juventus

By | July 10, 2018

Ronaldo dhe Bale japin sinjale për largim, Zidane mendon ndryshe

By | May 27, 2018

Egjiptiani Salah princi i ri i Premier Ligës Angleze

By | December 31, 2017

Golashënuesi i talentuar shqiptar: Frymëzohem nga Ronaldo, ëndërroj…

By | December 17, 2017

Shqiptari Enis Bardhi shpallet lojtari më i mirë i vitit në Maqedoni

By | December 4, 2017

Messi vazhdoi kontratën me Barcelonën

By | July 5, 2017

Finalja e Ligës së Kampioneve me vlerë mbi 1.2 miliardë euro

By | June 2, 2017

Ronaldo, sportisti i parë me 100 milionë ndjekës në Instagram

By | May 4, 2017

Lewandowski do të jetë gati për ndeshjen e kthimit kundër Realit

By | April 13, 2017

Besart Berisha fiton këpucën e artë

By | May 15, 2016

Trajneri i ri i Bazelit e pasivizon Shkëlzen Gashin – ndikon afrimi i Euro 2016?

By | October 26, 2015