VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Messi

Goli i Messit ndaj Liverpoolit më i miri i sezonit

By | August 9, 2019

Messi patenton emrin e tij

By | April 26, 2018

Messi: Nëse nuk e fitojmë këtë Botëror, nuk luaj më me Argjentinën

By | March 20, 2018

UEFA publikon emrat për futbollistin më të mirë në Evropë

By | July 18, 2016

Pele: Messi princ, unë mbret

By | May 15, 2016

Pele: Sot lojtarë të mëdhenj janë vetëm Messi, Ronaldo dhe ndoshta Neymar

By | April 9, 2016