VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Liga e Kombeve

Edhe pse s’e njohin Kosovën, Greqia e Moldavia detyrohen të luajnë kundër saj

By | March 4, 2020

Përcaktohen vazot për shortin e eliminatoreve të Europianit, ja grupet

By | November 21, 2018

Liga e Kombeve, sonte sfidat e Shqipërisë dhe Kosovës

By | November 17, 2018

Liga e Kombeve, kryendeshja Gjermani – Francë

By | September 6, 2018

Kompeticioni më i ri nga UEFA, ja çfarë duhet të dini për Ligën e Kombeve

By | September 5, 2018