VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Shqipëri-Itali

Reportazh nga orët para ndeshjes, Shkodra “mban frymën” te 4 Kupat e Botës

By | October 9, 2017

Video – Avioni me drogë nga Shqipëria në Itali, zbulohen shqiptarë të tjerë të përfshirë

By | May 17, 2016

La Repubblica alarmon Italinë – Pritet fluks i refugjatëve nëpërmjet Shqipërisë

By | October 26, 2015

Drogë dhe armë nga Shqipëria. Prokurori i Antimafias në Leçe: Rruga përdoret nga trafikantët (video)

By | September 22, 2015

Trafiku i drogës Shqipëri-Itali, avioni përdorej që prej 2014-ës (Ilustrim nëpërmjet fotove)

By | September 2, 2015