VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Islanda

Islanda do të menaxhojë hapësirën e ulët ajrore të Kosovës

By | February 7, 2020

FSHF publikon çmimet, ja sa kushtojnë biletat kundër Islandës

By | August 24, 2019

Si ia doli Islanda të heqë 16 vjeçarët nga droga, duhani dhe alkooli

By | March 4, 2018

VIDEO – Islanda, ishulli me 350 mijë banorë kualifikohet në Botëror. Vazhdon festimi karakteristik me duartrokitjen vikinge

By | October 10, 2017

Humbje të Kosovës dhe Shqipërisë në ndeshjet kualifikuese

By | October 10, 2017

Bukuritë natyrore të Islandës me peizazhe mahnitëse

By | June 17, 2017

Islanda, vend i zjarrit dhe akullit

By | October 8, 2016

Skandali i Panama Papers e detyron Islandën të shkojë në zgjedhje të parakohshme

By | April 5, 2016

“Panama Papers” rrezikojnë rrëzimin e kryeministrit të parë

By | April 4, 2016