VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: tensione

Pompeo niset drejt Brukselit para bisedimeve me Putinin në Rusi

By | May 13, 2019

Britania e Madhe paralajmëron qytetarët e vet – Keni kujdes kur udhëtoni në Veri të Kosovës

By | April 2, 2019

Vrasja e Kaçifas, politikani grek: Ngrihuni, shfarosni shqiptarët (video)

By | October 30, 2018

Francë, 2 të vdekur gjatë festimeve pas fitores së Botërorit

By | July 16, 2018

Mbahet protesta e opozitës në Tiranë, përplasje mes policisë dhe protestuesve

By | May 26, 2018

Ushqime verore që ulin tensionin e lartë në gjak

By | May 8, 2018

VIDEO – Tension te Drejtoria e Policisë, komunisti hyn mes protestuesve, debati dhe thirrjet që u dëgjuan

By | April 3, 2018

CIA: ja si nisën përçarjet në Partinë Komuniste më 1949, sundonte terrori dhe uria, zbardhen emrat e agjentëve që u rekrutuan nga amerikanët

By | December 9, 2017

Zgjedhja e presidentit të ri mund ta çojë në krizë politike Shqipërinë

By | December 17, 2016

Analistët: Ratifikim i Demarkacionit apo zgjedhje

By | August 29, 2016

Qytetarët e Pejës në protestë: Mos e votoni demarkacionin

By | August 27, 2016

HOROSKOPI 29 MARS 2016

By | March 29, 2016