VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: botëror

Kroacia, për herë të parë, në finale të Botërorit

By | July 11, 2018

13 vite me helvetët, por Behrami nuk heq dorë

By | July 4, 2018

Mbyllet faza e grupeve. Ja çiftet e fazës me eliminim direkt, ndeshjet dhe oraret

By | June 29, 2018

Era Istrefi rrezikon performancën në Botëror, se është shqiptare

By | May 27, 2018

Spanja mund të përjashtohet nga botërori, shpresë për italianët

By | December 15, 2017

Humbje të Kosovës dhe Shqipërisë në ndeshjet kualifikuese

By | October 10, 2017

Kombëtarja në futboll e femrave gjunjëzon Greqinë, Shqipëria kualifikohet në fazën tjetër të Botërorit

By | April 11, 2017

SHBA, Kanadaja dhe Meksika kandidaturë të përbashkët për Botërorin 2026

By | April 11, 2017

Zyrtare – kosova në Grupin I të Botërorit ‘Rusia 2018’

By | June 9, 2016

Lady Gaga sot i mbush 30 vjet

By | March 28, 2016