VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Plisat

Tërmeti tragjik bën bashkë tifozët në Shqipëri dhe Kosovë, të gjithë ofrojnë ndihmë

By | November 26, 2019

VIDEO – Rrëfehen ‘Plisat’: Ja pse e ndërpremë ndeshjen me Italinë

By | March 25, 2017

Plisat zbresin në Shkodër me flakadanë dhe brohoritje – gjallërojnë amosferën në prag të ndeshjes me Spanjën

By | October 9, 2016

Plisat qëndrojnë me Kombëtaren Shqiptare

By | August 16, 2016

Sigal Prishtina mbetet mbret i basketbollit në Ballkan

By | April 21, 2016