VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Christian Panucci

FSHF ndërpret bashkëpunimin me trajnerin Panucci

By | March 23, 2019

Panucci shpall listën e futbollistëve për ndeshjet me Turqinë dhe Andorrën

By | March 14, 2019

Shqipëria fiton ndeshjen miqësore me Uellsin

By | November 21, 2018

Panucci shpall listën e futbollistëve për dy ndeshjet e radhës

By | November 7, 2018

Panuçi shpall listën e futbollistëve me Jordaninë dhe Izraelin

By | October 2, 2018

Renditja e FIFA-s: Shqipëria 58, Maqedonia 75, Kosova 176

By | March 15, 2018

De Biasi zbuloi shqiptarët, Panucci i bëri shqiptarët të zbulojnë vetveten ! Nga Elida Buçpapaj

By | October 10, 2017

Roshi dhe Agolli i japin fitoren në start Panuccit, Shqipëria bën detyrën ndaj Lihtenshtejnit

By | September 2, 2017

Xhaka përgënjeshtron mediat ne Shqipëri: Gjithmonë jam gati për Kombëtaren (Foto)

By | July 31, 2017

Christian Panucci zyrtarisht trajner i ri i Kombëtares së Shqipërisë

By | July 19, 2017

Christian Panucci, trajneri i ri i kombëtares

By | July 18, 2017