VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Gjykata Speciale

DANIEL SERWER: NËSE NUK VOTOHET GJYKATA SPECIALE, KOSOVA HUMBET MBËSHTETJEN E SHBA DHE BE

By | June 30, 2015

Kuvendi i Kosovës sot sërish përballet me themelimin e Gjykatës Speciale

By | June 26, 2015

KUVENDI I KOSOVËS E MIRATON OSE NUK E MIRATON PROJEKTLIGJIN EVROPIAN TË GJYKATËS SPECIALE, RRUGË TË TRETË NUK KA

By | June 22, 2015

ANALISTËT – GJYKATA SPECIALE NUK KA ALTERNATIVË

By | June 16, 2015

Kosova në 16 vjetorin e çlirimit – GJYKATA SPECIALE, NËNSHTRIM I RADHËS, DITA E PAQES, TJETËRSIM I LUFTËS ÇLIRIMTARE! – Nga FLORIM ZEQA

By | June 12, 2015

BRUKSELI – KOSOVA TË MOS E ZVARRISË THEMELIMIN E GJYKATËS SPECIALE

By | June 11, 2015