VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Blerim Reka

Intervista Reka: Prioriteti ynë, liberalizimi i vizave këtë vit

By | February 19, 2020

JUSUF BUXHOVI NË TAKIM ME STUDENTËT NË SHKUP: SHQIPTARËT NUK JANË ARDHACAKË, POR ETNI HISTORIKE NGA ANTIKITETI E DERI TE KOHA JONË…

By | October 19, 2019

Blerim Reka bën thirrje për pjesëmarrje në votimet e 5 majit

By | May 2, 2019

ALI AHMETI DHE MENDUH THAÇI PËRÇARËSIT MË TË MEDHENJ TË SKENËS POLITIKE NË MAQEDONINË VERIORE – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | April 22, 2019

Presidenti i Maqedonisë së Veriut zgjidhet në balotazh, kandidati shqiptar Blerim Reka fitoi 79 812 vota

By | April 22, 2019

Blerim Reka fitoi në komunat shqiptare

By | April 21, 2019

Blerim Reka flet pas daljes së rezultateve të para të zgjedhjeve

By | April 21, 2019

Mësohet sa vota i ka fituar Blerim Reka në zgjedhjet e Maqedonisë së Veriut

By | April 21, 2019

Blerim Reka me bashkëshorten i drejtohet kutive të votimit, bën thirrje për zgjedhje demokratike

By | April 21, 2019

Zgjedhjet presidenciale në Maqedoninë e Veriut

By | April 21, 2019

SOT VOTOJENI BLERIM REKEN PËR PRESIDENT – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | April 21, 2019

​SHSHA në Çikago në krah të Blerim Rekës për president të Maqedonisë së Veriut

By | April 17, 2019

Intervista – Reka: Është koha që Maqedonia e Veriut ta zgjedhë një president shqiptar

By | April 16, 2019

Reka: Ballkani, mes integrimeve evropiane dhe rrezikut nga Rusia

By | April 28, 2018

Çka fshihet pas tensionimit të raporteve Serbi – Maqedoni?!

By | August 23, 2017

Skenarët ballkanikë për bashkim – Nga Blerim REKA

By | June 21, 2017

Blerim Reka: Zaevi do të ndryshojë qëndrimin për Kosovën

By | June 10, 2017

Reka: Ja pse ndodhi unifikimi i ‘Krahut të luftës’

By | May 25, 2017

(Video) Intervistë – Blerim Reka, ish ambasador i Maqedonisë në BE: U tentua të krijohet një shtet mono-etnik nga një shoqëri multi-etnike

By | April 14, 2017