VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: buxheti

Behgjet Pacolli, miliarderi i madh që bëri “rrush e kumbulla” buxhetin e një shteti të vogël

By | May 6, 2020

Kosova ‘nuk kursen’ buxhet për Ushtrinë

By | December 16, 2018

KOSOVA NË RREZIK. PËR KËND PO BIEN KUMBONAT? – Nga Prof. dr. Binak Maxharraj

By | December 30, 2017

I kthyet Alpet shqiptare në njolla errësire dhe varfërie, në vend që ato të ishin perlat e turizmit shqiptar – Nga ROMEO GURAKUQI

By | November 21, 2017

HOROSKOPI E ENJTE 21 SHTATOR 2017

By | September 20, 2017

HOROSKOPI 4 MARS 2017

By | March 4, 2017

Presidenti Trump kërkon rritje me 10 për qind të buxhetit për mbrojtjen

By | February 27, 2017

PDK e LDK përplasen për buxhetin

By | November 2, 2016

HOROSKOPI 11 PRILL 2016

By | April 11, 2016

HOROSKOPI – 20 KORRIK 2015

By | July 20, 2015

HOROSKOPI – 14 KORRIK 2015

By | July 14, 2015

HOROSKOPI – 1 KORRIK 2015

By | July 1, 2015