VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Gjykata Speciale

Gjykata Speciale: Sivjet aktakuza kundër Thaçit për krime lufte

By | March 8, 2016

Së shpejti aktakuzat e para nga Gjykata Speciale e Kosovës me seli në Hagë

By | February 29, 2016

Natasha Kandiç: Heronjtë e shqiptarëve nuk janë pjesëmarrësit në krime

By | January 28, 2016

Ibrahim Kelmendi: Treshja Thaçi-Haliti-Syla grabiti milionat e UÇK-së

By | January 23, 2016

Prokurori Schwendiman: ‘Gjykata Speciale të jetë funksionale sa më shpejt’

By | January 20, 2016

Ismet Salihu: Specialja gjykon krimet e luftës, vrasjet politike dhe krimin e organizuar

By | January 13, 2016

Doruntinë Maloku: Nëse Specialja s’merret me rastin e babait, do t’i publikoj emrat e dëshmitarëve

By | January 12, 2016

Gjykata Speciale pritet të dënojë edhe krimet e kryera pas vitit 2000

By | January 2, 2016

Bëhen gati akuzat për krime lufte ndaj ish-drejtuesve të UÇK-së

By | December 20, 2015

Daniel Serwer: Kosova e pranoi Planin e Ahtisarit, tash ta zbatojë

By | December 4, 2015

Analistët: Prapa krizës fshihet frika e klasës politike nga Gjykata Speciale

By | December 1, 2015

Ambasadorja e Gjermanisë: Protestat mund të jenë tentativë për bllokimin e Gjykatës Speciale

By | November 18, 2015

Nja dy fjalë për Adem Salihajn e LDK së – Nga MILAIM ZEKA

By | October 8, 2015

Presidentja e Kosovës vizitë zyrtare në Shqipëri: Gjykata speciale nuk eklipson luftën e Kosovës kundër genocidit

By | September 10, 2015

Këshilli i Sigurimit – Ban Ki-Moon ka shprehur shqetësimin për vonesën e Gjykatës Speciale

By | August 22, 2015

Iluzionistët e Speciales! – Nga FLORIM ZEQA

By | August 14, 2015

Gjykata Speciale me shumë pikëpyetje dhe dyshime për drejtësinë evropiane dhe ndërkombëtare – Nga Prof. Dr. MEHDI HYSENI

By | August 10, 2015

Die Welt – Gjykata Speciale do ta gjykojë Thaçin për krime lufte

By | August 9, 2015

Milaim Zeka: Gjykata Speciale ka të akuzuar edhe për vrasjen e Xhemajl Mustafës dhe Enver Malokut

By | August 7, 2015

Prapë paska hangër Ernest Luma – Nga Milaim ZEKA

By | August 7, 2015

Gjykata Speciale – fillimi i pajtimit mes Beogradit dhe Prishtinës?

By | August 6, 2015

NEUE ZÜRCHER ZEITUNG: “PO-JA” PËR GJYKATËN SPECIALE NGA ZORI Nga Andreas Ernst, Beograd

By | August 5, 2015

Prof. Joseph Marko: Gjykata Speciale – Pika kyçe mbrojtja e dëshmitarëve

By | August 4, 2015