VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: aktakuzë

Nipi ia dha dajës nga Skenderaj 3 mijë euro – u bë brenda natës veteran i UÇK-së (dokumente)

By | June 20, 2019

Gjykata dhe Prokuroria fshehën aktakuzën ndaj Bukoshit, Osmanit e Gashit

By | March 30, 2019

Më 18 mars 1948 lindi Vilson Blloshmi, poeti i talentuar që u pushkatua për poezitë e tij

By | March 18, 2019

Kandiç: Procedimi i krimeve të luftës i pamundur, për shkak të mos bashkëpunimit Kosovë-Serbi

By | December 13, 2018

Shoqërohet në polici ish-presidenti i Francës, Nicolas Sarkozy, ja akuzat

By | March 20, 2018

Gjykata Speciale në Kosovë rinis punën, si do të hetohen të akuzuarit

By | September 2, 2017

Kosovë, nëntë të akuzuar për terrorizëm

By | June 15, 2017

EULEX-i ngre një aktakuzë për krime lufte

By | April 20, 2017

Kosovë, aktakuzë ndaj Imamit Shefqet Krasniqi

By | February 27, 2017

Flet avokati i Fatmir Limajt pas aktakuzës për krime lufte

By | October 28, 2016

Akuzë për krime lufte ndaj deputetit Fatmir Limaj

By | October 28, 2016

Kosovë: Akuzë kundër një shtetasi iranian

By | July 25, 2016

Nesër prokuroria tregon cilët politikanë shqiptarë e maqedonas arrestohen

By | June 5, 2016

Kontrollonte nga Zvicra tregun e heroinës në Kosovë, nën akuzë

By | May 20, 2016

Albulena Haxhiu: Ka prova të mjaftueshme që Prokuroria të ngrejë aktakuzë ndaj Armend Zemajt

By | February 3, 2016

Ngrihet aktakuzë kundër Enver Hasanit

By | January 13, 2016

Kosovë, prokuroria speciale akuza ndaj dy të dyshuarve per terrorizëm

By | December 30, 2015

I dyshuari për dhunë në tentativë ndaj kryeministrit Mustafa, anëtar i Vetëvendosjes

By | December 1, 2015

Zëri i Amerikës – Kosovë: Aktakuzë ndaj Enver Hasanit

By | July 31, 2015