VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: aktakuzat

Gabimi i krahasimit të deklaratës së prokurorit special për Thaçin me një “fletërrufe” të kohës së Enver Hoxhës – Nga VETON SURROI

By | July 4, 2020

Gjykata Speciale e gatshme të nisë punën brenda shtatë ditësh

By | June 28, 2017

Gjykata Speciale do ta shpallë një aktvendim të rëndësishëm të mëkurën

By | June 23, 2017

Ryshfetet e FIFA-s dhe ligji amerikan

By | July 8, 2015