VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Genc Pollo

Mbledhja Shqipëri-BE: Pollo kërkon përjashtimin e Ballës në Bruksel: Në akuzë për lidhje me krimin

By | October 15, 2018

“Tentativa për të sulmuar kryeministrinë”, deputeti i PD nxjerr letrën që Klosi i nisi ish-ministrit të Rendit

By | March 8, 2018

Del dokumenti, ja si u vodhën votat për kryeprokuroren

By | December 18, 2017

Pollo: “Në vdekjen e 17-vjeçarit në Sharrë ka gisht edhe kreu i PS në Peqin”

By | August 13, 2016

Majlinda Bregu – Genc Pollos: Nuk bëhem pjesë e asnjë makinacioni!

By | August 1, 2016

Genc Pollo shpërthen kundër ambasadorit Lu: Deputetët u kërcënuan sikur të ishin terroristë e kriminelë

By | August 1, 2016

Aleksandër Frangaj: Gjykata Kushtetuese doli mbi njeriun e vogël Genc Pollo

By | May 13, 2016

Genc Pollo sulmon ambasadorët: Na keni sjellë një projekt monstruoz e poshtërues, nuk po përfaqësoni me dinjitet vendet tuaja

By | May 12, 2016

Mulleti mbështetej nga Genc Pollo dhe kishte kontakte me Tritan Shehun – Mos i falni hajdutët tanë! Nga Blendi Fevziu

By | April 5, 2016

Pas akuzave të Ballës Genc Pollo fajëson Sokol Olldashin,reagon i vëllai i të ndjerit: Pollo nuk është burrë!…

By | January 8, 2016

Skandal i PD, Berisha, Pollo,Tafaj dhe Cara votuan kundër procedurës të shpejtuar të hetimit ndërkombëtar të aferës CEZ-DIA

By | October 2, 2015