VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: hakmarrje

Siria kërcënon të godasë aeroportin e Tel Avivit

By | January 23, 2019

Ekstremistët grekë kërcënojnë shqiptarët, publikojnë listën me emrat, mes tyre gazetarë dhe politikanë

By | November 15, 2018

Ata janë të vendosur për ta vrarë shpresën dhe jetën e Shkodrës! – Nga ROMEO GURAKUQI

By | September 2, 2018

Fatos Klosi i përgjigjet Izet Haxhisë: Çfarë më thanë vrasësit e Azemit, arsyet pse e ekzekutuan

By | February 28, 2018

DITARI I GJON MARK NDOJIT: SI U BË GJENOCID NË MIRDITË PËR VRASJEN E BARDHOK BIBËS

By | August 17, 2017

VIDEO – Rrëfehen ‘Plisat’: Ja pse e ndërpremë ndeshjen me Italinë

By | March 25, 2017

Ku u zhdukën shqiptarët? – Nga Massimo Cirri*

By | October 16, 2016

Serbët duan të hakmerren me dron në ndeshjen Kosovë-Kroaci

By | October 2, 2016

Italia mund Spanjën – e pret Gjermania

By | June 27, 2016

Lojë shahu me Uitmanin – Poemë nga Petraq Risto

By | May 31, 2016

Shukri Xhelili ka pasur edhe afera tjera seksuale, nën hetim edhe i biri

By | May 13, 2016

Këshilltarët e Hekalit nuk u vranë nga gjermanët as ballistët – ja e vërteta

By | November 1, 2015

DËNOHEN KËRCËNIMET E ISIS-it KUNDËR BALLKANIT

By | June 5, 2015