VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ignazio Cassis

Me rihapjen Zvicra synon kthimin e shpejtë në normalitet

By | May 9, 2020

Tre këshilltarë federalë flasin me rastin e 1 Gushtit, festës së ditëlindjes së Zvicrës

By | August 1, 2019

(video) Pompeo: Shtetet e Bashkuara dhe Zvicra janë partnerë të natyrshëm

By | June 2, 2019

Sekretari i Shtetit i SHBA, Z.Michael R.Pompeo vjen për vizitë zyrtare në Zvicër

By | May 28, 2019

Berna i kërkon Riadit hetim të plotë, rigoroz dhe transparent për vdekjen e gazetarit Khashoggi

By | October 21, 2018

Zvicër: Atmosferë e nderë mes Cassis dhe Lavrov për diplomatët spiunë rusë në Konfederatën Helvetike

By | September 26, 2018

Cassis i gatshëm të shkojë në Turqi, për t’iu dhënë fund tensioneve mes Ankarasë dhe Bernës

By | March 17, 2018

Ignazio Cassis: “Politika e jashtme është politikë e brendshme”

By | February 1, 2018

Alain Berset takohet me Donald Trumpin

By | January 26, 2018

Ignazio Cassis fshin postimet e mëparshme në mediat sociale

By | December 29, 2017

Doris Leuthard: Duhet sqaruar raportin tonë me BE-në

By | December 24, 2017