VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Asambleja Federale

Franca dhe Gjermania me asamble të përbashkët parlamentare

By | March 12, 2019

Zvicra zgjodhi sot dy gra në qeveri

By | December 5, 2018