VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Chelsea

Stamboll, për finalen e Superkupës janë angazhuar 15 mijë policë

By | August 14, 2019

Futbollistët e ndeshjes së Superkupës UEFA me vlerë rreth 2 miliardë euro

By | August 13, 2019

Manchester United mposht Chelsea-n me një rezultat të thellë

By | August 12, 2019

Për herë të parë në histori, një grua do të drejtojë finalen e meshkujve të UEFA-s

By | August 2, 2019

Hazard: Dua të bëhem legjendë si Drogba, Lampard dhe Therry

By | December 27, 2018

Conte: Unë jam fitues serial, nuk do të ndryshoj

By | May 20, 2018

Ekipi i Romës rrezikohet të ndëshkohet për racizëm

By | October 20, 2017

Shaqiri ndali Chelsean (video)

By | March 5, 2016