VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Klevis Balliu

Tensionohet situata te Unaza e Re, FNSH rrethon zonën (FOTOT)

By | July 21, 2019

Klevis Balliu i përgjijet ironisë së Ramës: Ti më 30 qershor do bësh zgjedhjet e Noc Rrokut (video)

By | June 16, 2019

Protesta më 31 maj, paralajmërimi i Balliut: Nëse Rama nuk dorëhiqet, nuk përjashtohet Surreli…

By | May 26, 2019

Protesta te Unaza, arrestohet ish-deputeti i PD Klevis Balliu

By | May 7, 2019

Klevis Balliu: “Edi Rama shtrohet në spital, pëson parainfarkt”

By | March 17, 2019

Banorët e Astirit “marshojnë” drejt shtëpisë së Ramës në Surrel

By | January 8, 2019

Dita 63 e protestës, banorëve të Astirit u bashkohen dhe ata të Shkozës

By | January 5, 2019

Banorët e “Astirit”: Pas 7 janarit do ngrihet i gjithë populli

By | January 3, 2019

Mbledhja e dy qeverive në Pogradec, qytetarët dalin në protesta

By | December 15, 2017

Djali i Fahri Balliut e nis keq fushatën zgjedhore, prokuroria nis procedim penal

By | June 8, 2017

Këshilltari i Presidentit Nishani në listën e sigurt në Korçë

By | May 27, 2017