VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Reformat

Apeli i SHBA, ish-deputeti i PD Romeo Gurakuqi: Reformat duhet të bëhen shpejt, por ato duhet të jenë të plota dhe të përkufizuara saktësisht

By | May 24, 2020

U nda nga jeta ish-presidenti i Francës, Jacques Chirac

By | September 26, 2019

Hahn: Të hapen negociatat për Shqipërinë, do arrestohen dhe peshq të mëdhenj

By | May 15, 2018

DW: Nesër Raporti i Progresit për vendet e Ballkanit dhe Kosovën, nuk shkruan asgjë për vizat

By | April 16, 2018

Reformat çojnë në zëvendësimin e 22 diplomatëve të Kosovës

By | March 14, 2018

Vlahutini nxjerr “të palarat”: Çfarë na kërkuan politikanët shqiptarë për vetingun, BE u tha ‘jo’ (intervista)

By | March 5, 2017

Kryeministri Matteo Renzi njofton dorëheqjen

By | December 5, 2016

Avokat Ngjela: Filloi Saliu që të dalë kundër ligjeve të Reformës. Nxori qorrat kundër amerikanëve

By | July 27, 2016