VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: seanca plenare

‘Janë zhdukur si minjtë’, Berisha i kthehet Majkos: Pandeli, imazhi yt do i lajë fytyrën atyre?

By | December 21, 2018

VIDEO – Plas në Kuvend, Rama merr fjalën, deputeti i PD e qëllon me vezë

By | December 20, 2018

Studentët protestojnë para Kuvendit, u bashkohen dhe qytetarët

By | December 20, 2018

Studentët:T’i bllokojmë rrugën Kuvendit derisa të votojnë ligjin (video)

By | December 13, 2018

FOTOT – Dita e 9- Studentët mblidhen para Kuvendit, mbahet seanca plenare

By | December 13, 2018

Kuvendi i Kosovës mblidhet sot për ratifikimin e Demarkacionit me Malin e Zi

By | March 20, 2018

VIDEO – Rama ofendon gazetarët: Jeni për të qarë hallin, unë ju përgjigjem si ma do…

By | October 25, 2017

Ekspertët: 3 skenarët e bllokimit të Metës më 24 korrik

By | June 17, 2017

Nis seanca në Kuvend, ja cilët deputetë të opozitës po marrin pjesë

By | August 4, 2016

Berisha komenton ne prag të seances plenare që mbahet më 21:00

By | July 21, 2016

Glauk Konjufca: Në Kosovë ende ekzistojnë strukturat paralele serbe

By | June 16, 2016

Ish-të përndjekurit në protestë para Kuvendit, qëllojnë me vezë edhe makinën e një deputeti (video)

By | December 3, 2015

Kuvendi i Kosovës – Kronikë nga seanca për Gjykatën Speciale

By | June 26, 2015