VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Azem Hajdari

Fotografi që fiksoi momentin e fundit të Azemit: Olldashi më tha…

By | September 16, 2017

Si e kanë treguar skenën e vrasjes së Azem Hajdarit katër dëshmitarët e parë

By | September 12, 2017

Rrëfen Dashnor Dervishi: Bisedat me italianët për kontrabandën e duhanit më 1988, çfarë i tha Andreoti Azemit

By | July 13, 2017

Rudina Hajdari dhe pse vajza e Azemit! – Nga AGRON GJEKMARKAJ

By | June 1, 2017

Rrëfimi i rrallë i Fatmira Hajdarit: Çfarë më tha Azemi para se të vdiste! – Nga Rudina Xhunga

By | March 30, 2017

(Video) Tentativa e parë për të vrarë Azem Hajdarin në Kuvend

By | March 21, 2017

Ndahet nga jeta Sokol Baraj, ishte Drejtor i Përgjithshëm i Policisë kur u vra Azem Hajdari – deklaronte se vrasësit u paguan 150 mijë dollarë

By | March 11, 2017

Më 11 mars 1963 lindi Azem Hajdari, hero i demokracisë

By | March 11, 2017

A do të gjenden fajtorët, a do të gjejë qetësi ky popull Nga Ajtanga Lubonja

By | February 24, 2017

Fati i keq i prokurorëve të vrasjes së Azemit, fama dhe shkarkimet nga detyra

By | February 23, 2017

Intervista e Azem Hajdarit – 10 DITË PARA VRASJES FOLI PËR KOSOVËN DHE PËR KLIMËN E PANIKUT

By | December 11, 2016

Intervista – AFRIM KRASNIQI – PARDESYTË E BARDHA VOLËN FRYTET E LËVIZJES SË DHJETORIT

By | December 8, 2016

Blerim Çela: Rrëfej për “14 shtatorin”. Kurthet e Berishës brenda partisë

By | September 13, 2016

AZEM HAJDARI: “MË KA MARRË MALLI PËR NANËN TIME!”

By | September 11, 2016

Mediat italiane: Grushti i shtetit më ’98, ‘Berisha vdes në aksident’, fati i Nanos nuk dihet, Argita Berisha në Itali

By | August 20, 2016

Izet Haxhia: “Çfarë ndodhi në selinë e PD-së natën e vrasjes së Azemit”

By | August 17, 2016

Izet Haxhia: Pse e vrau Fatmir Haklaj Azemin dhe skenari i Klosit për ta çuar Sali Berishën në Guantanamo

By | August 16, 2016

Po të ngrihej sot Azem Hajdari – Nga Rexhep Shahu

By | May 7, 2016

Deklarata Bombë e Javës e Berishës: Përse nuk mund të kthehet 1998 Nga Elida Buçpapaj

By | May 2, 2016

Ja cilët janë shqiptaro-amerikanët që kanë kontribuar me 37 mijë $ për shtatoren e Azem Hajdarit

By | April 15, 2016

Momenti kur Azem Hajdari u qëllua me tre plumba në Kuvend (video)

By | March 30, 2016

In Memoriam – Intervista e fundit e Azem Hajdarit: Ja çfarë mendoj për Sali Berishën

By | March 11, 2016

Kiri Azem Hajdari: 17 vite që ti Babai, studenti, deputeti, idealisti, heroi i mungon Shqipërisë dhe Kosovës

By | March 11, 2016

Kreshniku “sulmon” gazetarin Artan Hoxha: “Ja 10 provat që Azem Hajdari u vra politikisht nga policia”

By | March 4, 2016