VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Fatos Nano

Albumi i Piktorit – Avni Delvina: Grafikë nga cikli “Po vjen Fallxhori”

By | March 21, 2019

SHBA zbardh dokumentet: Berisha-Nano mbajtën peng politikën shqiptare pas rrëzimit të regjimit komunist, zyrtarët e PD refuzuan dëshminë për vrasjen e Hajdarit

By | January 23, 2018

Prokurori që arrestoi Nanon: Ku gabuan kolegët e mi për Tahirin

By | October 22, 2017

1997… pas 20 vjetësh çfarë mund të shohim ndryshe…?! – Nga Përparim Kabo

By | August 21, 2017

VIDEO – Rama tregon për takimet me Nanon: Sa më shumë jam në detyrë, aq më shumë e kuptoj Fatosin

By | June 21, 2017

Deputetët e PS: Fatos Nano e ka derën të hapur për president, varet nga “vetëvrasja” e Ilir Metës

By | June 14, 2017

Nano – Ramës për 26 vjetorin e PS: Boll me pseudoaleanca, fitore Rilindjes!

By | June 12, 2017

Takimi me Fatos Nanon, reagon për herë të parë Edi Rama

By | June 11, 2017

Fatos Nano flet për takimin kokë më kokë me Edi Ramën

By | June 10, 2017

Rama takim sekret me Fatos Nanon në Durrës

By | June 10, 2017

Kur Xhavit Haliti godiste Krahun e Rugovës (VIDEO)

By | April 3, 2017

Rrëfimi i ish-sekretares: Biseda me Fatos Nanon kur i erdhi fleta e arrestit në zyrë (PJESA I)

By | September 5, 2016

Intervista – Brokaj: Libri i Pëllumbit i mbytur në marksizëm, si e zgjodhi Dritëroi Meidanin

By | July 23, 2016

Ministrat e LSI-së e bojkotojnë festën e themelimit të PS-së

By | July 13, 2016

Nano konstaton vdekjen e PS-së, Pëllumbi: S’kemi nevojë për mesazhe nga Vjena (intervista)

By | July 13, 2016

Debati Zheji-Bushati – Zheji i përgjigjet Bushatit: Ke rënë në nivelin e Kastriot Myftaraj. Ti je bllokmen dhe xheloz për mua, se kam qenë i përkëdheluri i Nanos

By | June 30, 2016

Nano – Zhejit: Ramën do e lë të qetë, është shumë i zoti për t’u vetëshkatërruar

By | May 26, 2016

Kongresi i PS, sot përballja finale Rama-Blushi. A do të shkojë Fatos Nano?

By | March 19, 2016

Sot Kongresi i PS, ja axhenda dhe të ftuarit

By | March 19, 2016

Muhaxhiri Hashim Thaçi – Nga RASIM BEBO

By | March 6, 2016

Rrëfimi i ish-deputetit të PS: Biseda me Nanon kur Rama donte kreun e partisë më 2004

By | March 5, 2016

Kështu Mariza Lino e përshkruante Fatos Nanon më 1997

By | February 12, 2016

Pse u takua Fatos Nano me teologun islam mbështetës të Bin Ladenit

By | December 6, 2015

‘Pulëbardha’ e Xhoanës – Fatos Nano hedh në gjyq Bashkinë e Tiranës

By | November 10, 2015