VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Arben Hajdari

Azil politik në Francë, flet kushëriri i Azem Hajdarit: Arrestimi më 8 dhjetor dhe dhuna nga Policia

By | June 4, 2018

Kushëriri i Azem Hajdarit merr azil politik në Francë, reagon djali i ish deputetit

By | June 3, 2018