VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: vrasja

(Video) Video ku shihet trupi i pajetë i Kolonel Ahmet Krasniqi

By | September 22, 2019

Skema e vrasjes së Azem Hajdarit dhe misteret e telefonatës së fundit

By | March 9, 2018

Masakër në Elbasan, qentë endacakë vriten rrugëve në sy të qytetarëve

By | March 4, 2017

Ja lidhja e Elton Çiçës me policin e arrestuar Alban Trimi

By | May 5, 2016

Video/ Gazetari Hoxha: Pse u vra Azem Hajdari nga Haklajt?

By | March 4, 2016

Gjenerali serb: Ja pse e vramë Adem Jasharin. Shqiparët, spiunë që shiten për pak para

By | January 16, 2016

MË 27 TETOR 2002 U VRA UKË BYTYÇI, VEPRIMTAR I SHQUAR KOMBËTAR

By | October 26, 2015

Pjesa e parë: Dorëshkrimi i Enver Hoxhës për vrasjen e Bahri Omarit: e pushkatuam pa mëshirë

By | September 21, 2015